Yol Aşkı Seyahat ve Gezi Rehberi'ne Hoşgeldiniz

,

I am Istanbul Yayında!

PAYLAŞ
Home » Genel » I am Istanbul Yayında!

İstanbul’un en gözde rehberi olmaya aday platformu “I am Istanbul” turizmde fark yaratıyor!

iamistanbul.com adıyla İstanbul’un en kapsamlı rehberlerinden biri olan I am İstanbul yayına geçti. 

Bir çoğumuzun aşina olduğu ve Amsterdam‘a gittiğimizde mutlaka yanında fotoğraf çektirdiğimiz      “I amsterdam”  tabelası aslında şehrin en önemli simgelerinden biri haline gelmiştir. Öyle ki, şehir ulaşım ve giriş kartları dahil bu logo üzerinden Amsterdam’ın pazarlama simgesi haline dönüşmüştür.

İşte bu kapsamda karşımıza çıkan yeni proje “iamistanbul” kullanıcılarıyla İstanbul’un tüm güzelliklerini buluşturarak turizme yeni bir bakış açısı getiriyor.

İstanbul’un da yeni simgesi Türkiye’ye ve özellikle dünyanın sayılı metropollerinden biri olan İstanbul’a gelen yabancıların her türlü ihtiyacına cevap veren yepyeni bir web sitesi kuruldu.

Adı iamistanbul

Doğal ve tarihi güzellikleriyle enfes imkanlar sunan İstanbul’da neye ihtiyacınız varsa iamistanbul üzerinden cevap alabiliyorsunuz. Örneğin bir otele mi ihtiyacınız var? Otelinizi en uygun imkan ve alternatiflerle size getiriyor. Açıkçası oluşturduğu seçeneklerle tek bir kanaldan her türlü ihtiyacı karşılayan bir yapısı var. Üstelik çok da kullanıcı dostu bir yapı ile kurgulanmış.

iamistanbul iamistanbul

Örneğin havaalanı transferi, alışveriş, restaurant seçenekleri, gezi planları, gastronomi, sergi, sanat ve tarihi noktalar dahil bir çok opsiyonu seyahatseverlerle buluşturuyor.

Hatta İstanbul’da yatırım yapma, iş kurma, konut edinme, vatandaşlık alma gibi yabancılar için hayatı oldukça kolaylaştıracak bilgi ve imkanları bir araya getiriyor. 

Ayrıca her geçen gün ürettikleri yeni içeriklerle de iamsitanbul üzerinden en güncel bilgilere ulaşıyorsunuz. 

Yol Aşkı seyahat ve gezi blogu olarak biz iamistanbul‘u çok sevdik ve kullanmaya başladık. 

İstanbul’un tanıtımına katkıda bulunan ve kaliteli içerik üreterek seyahatseverlerin gezi esnasındaki hayatlarını kolaylaştıran bu yeni platformu merakla takip etmeye devam edeceğiz. 

Tebrikler ve başarılar I am İstanbul .

 

Yol Aşkı Team