Yol Aşkı Seyahat ve Gezi Rehberi'ne Hoşgeldiniz

,

Yol Aşkı Telif Hakları ve Kullanım Şartları (www.yolaski.com)

PAYLAŞ
Home » Genel » Yol Aşkı Telif Hakları ve Kullanım Şartları (www.yolaski.com)

1) Yol Aşkı Telif Hakları ve Kullanım Şartları

Yol Aşkı Telif Hakları ve Kullanım Şartları ile Yasal Uyarıları içeren tüm detaylar aşağıdadır.

2) Yol Aşkı (www.yolaski.com) Telif Hakları ve Kullanım Şartları

Yol Aşkı Blog (www.yolaski.com) sitesi, Hakan Dursun tarafından yönetilmektedir. www.yolaski.com ‘a yapılacak herhangi bir siber saldırı, önceden yazılı izin olmadan her nevi içerik kopyalayıp www.yolaski.com haricinde bir web sitesinde yayınlama, hack’lenme veya maddi manevi zarara uğratılabilecek tüm sonuçları doğuran sebeplerin tespit edilmesi veya ortaya çıkması durumunda, yapan kişi veya kurumlara karşı TC İstanbul Yetkili Mahkemeleri‘nce yasal işlem başlatılacaktır.

Ayrıca, www.yolaski.com ‘daki muhtemel hata veya eksikliklerden dolayı, okuyucu veya ziyaretçilerin uğrayabilecekleri maddi veya manevi zararlardan, doğrudan veya dolaylı olarak her türlü olumsuzluklardan www.yolaski.com sitesi sorumlu tutulamaz. www.yolaski.com sitesindeki içerik, fotoğraf veya link’ler ile konuk yazarların yazılarını baz alarak herhangi bir şekilde zarara uğramış kişiler, www.yolaski.com Hakan Dursun’dan hiçbir hak talep edemez ve Hakan Dursun sorumlu tutulamaz. Tüm bunlarda www.yolaski.com Hakan Dursun’un maddi manevi sorumluluğu olmayacaktır. Zira www.yolaski.com‘daki her şey, kişisel deneyimlerin aktarılmasıdır ve yönlendirme veya danışmanlık sayılmayacaktır.

3) Yol Aşkı www.yolaski.com Telif Hakları ve İş Birlikleri

Yol Aşkı web sitesinin tüm hakları www.yolaski.com sitesi kurucusu Hakan Dursun’a aittir.

Yol Aşkı www.yolaski.com sitesi, her ticari marka veya bireylerle iş birliği yapabilir; yaptığı iş birliklerine ait içerik, fotoğraf veya logo ve link’leri kullanabilir, bunları yayınlayabilir. İş birliği yapan firmalar veya şahıslar ancak, www.yolaski.com‘dan yazılı izin almak suretiyle ilgili içerikleri yayınlayabilme hakkına sahip olabilir. Bunun haricinde haber veya farklı herhangi bir maksatla kaynakça veya www.yolaski.com link’i referans gösterilip Yol Aşkı ismi verilse dahi, izinsiz kullanılmış sayılacaktır ve www.yolaski.com Hakan Dursun, aksi durumda veya yazılı izin alınmayan herhangi bir içeriğin yayınlanması veya kopyalanması durumunda Yetkili Türkiye Cumhuriyeti İstanbul Mahkemeleri vasıtasıyla maddi ve manevi tazminat davası açma hakkını saklı tutar.

5846 Sayılı Fikri ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu ve Digital Millennium Copyright Act uyarınca, Yol Aşkı www.yolaski.com telif haklarının korunmasıyla ilgili aşağıdaki hususlar geçerlidir ve tüm okuyucu ve ziyaretçiler telif ve kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırlar.

www.yolaski.com ’un fotoğrafları, yazıları, içerikleri, logosu, isim hakları ile markasıyla bütünleşen ve buraya yazılmamış tüm özel detayları Yol Aşkı www.yolaski.com sitesine ait olup www.yolaski.com Hakan Dursun’un onayı, önceden bilgisi ve yazılı izni haricinde hiçbir maksatla kopyalanamaz veya yayınlanamaz.

Yol Aşkı adındaki www.yolaski.com sitemizdeki tüm seyahat bilgileri, öneriler, aktarılan tecrübeler, yorumlar ve yönlendirmeler, tamamen şahsi deneyimler ile ilgili zamanın şartlarını yansıtmaktadır.

Hiçbir muhtemel değişiklik ve güncellemelerden www.yolaski.com sorumlu tutulamaz. Bu site, kişisel bir blog olup danışmanlık veya yönlendirme sitesi değildir. Aşağıda belirtilen kullanım şartları ile tüm okuyucularına ve ziyaretçilerine bildirim yapılmıştır.

Tüm ziyaretçiler, yaptıkları veya yapacakları seyahat ve seyahatle ilintili tüm konularda kendi özgür iradesiyle karar vermiş sayılır ve www.yolaski.com sitesindeki bilgilerle yola çıksa da, www.yolaski.com sorumlu tutulamaz.

www.yolaski.com; 6698 sayılı KVKK’ya istinaden, kişi veya kurumların www.yolaski.com blog’a bıraktıkları şahsi bilgi/yorum vs’lerin, hiçbir platform, kişi veya kurumlarla paylaşılmayacağını beyan ve taahhüt eder.

www.yolaski.com okuyucu, ziyaretçileri veya iş ortakları, tüm yukarıdaki hususları okuyup anlamış; aksi hiçbir iddiada bulunmayacaklarını taahhüt ve kabul etmiş sayılırlar.

Yol Aşkı