Yol Aşkı Seyahat ve Gezi Rehberi'ne Hoşgeldiniz

Home » Avrupa » İtalya » Deplasman Meyhanesi Nasıl Geçer?

Deplasman Meyhanesi Nasıl Geçer?

PAYLAŞ
,
Deplasman Meyhanesi Nasıl Geçer?

Deplasman Meyhanesi…

Deplasman Meyhanesi Nasıl Geçer?

Roma Galatasaray deplasman meyhanesi! Roma‘daki bomba görüntüler eşliğinde Cim Bom taraftarı alev alevdi…

Galatasaray UEFA Avrupa Ligi rövanş maçı için Lazio’ya konuk olduğu maçta Mey İçki’nin düzenlediği deplasman meyhanesi aktivitesine katıldık. Deplasman meyhanesi, tüm Türk takımlarının deplasmanlarına düzenlenebiliyor. Gitmeden evvel Mey İçki’den kontrol etmeniz gerekir.

Sizlere Roma‘ da katılma fırsatı bulduğumuz Deplasman Meyhanesi’nden bahsetmek istiyoruz.

Roma gezisine devam etmek isteyenler, aşağıdaki “Adım Adım Roma Gezi Rehberi“mizi mutlaka okusun 🙂

Adım Adım Roma Gezi Rehberi

Roma, İtalya‘nın romantizm kokan nefis şehri gezmeyi bilene güzel. Kuralar çekilir çekilmez aldığımız biletlerimiz ile Galatasaray Lazio maçını izlemek için rotamızı Roma’ya çevirmiştik. Çok yakın bir arkadaşımız aracılığı ile katılma fırsatı bulduğumuz Deplasman Meyhanesi’nde çok eğlendik…

deplasman meyhanesi

deplasman meyhanesi

Galatasaray’ın eski golcüsü Ümit Karan ve Galatasaray’ın efsane amigosu Mehmet ve coşkulu taraftar ile maç öncesi şahane saatler geçirdik. Yıllar önce yaşanan olaylı Roma maçından bu yana Ümit Karan Roma’ya gelmediğini öğrendik.

“O halde hadi, Roma’yı birlikte gezelim” dedim. İkimizin ortak görüşü şu: 2 günlük seyahatin en eğlenceli zamanını Deplasman Meyhanesi’nde geçirdik.

Maç öncesi taze mezeler ve eğlencenin adresi Deplasman Meyhanesi…

Hatırlayanlarınız vardır eski Ali Sami Yen zamanları, Galatasaray’lıların maçtan önce Meşale Restaurant’ta buluşma ritüeli vardı.  Hatta taraftar bu restoranda buluşmanın uğurlu geldiğine bile inanırlarmış.

Roma’daki Deplasman Meyhanesi yurtdışında takımlarımızın maç gününde  taraftarı birbirine kenetleyip o günleri yaşatıyor.

Bu güzel ekip, şehirdeki en uygun restoranı araştırıp meyhaneye dönüştürüyor.  Collosseum‘ un tam karşısında bulunan Royal Meat House Restaurant ile anlaşmışlardı. Türk mezelerinin yanında bulundukları şehrin kültürüne özel mezeleri de ilave ediyorlar.

Menü nefis oluyor ve tabii olmazsa olmaz bir de fasıl ekibi var… Yemek ve eğlence  sırasında ekranda da eski maçlardan görüntüler mi dersiniz, nostaljik fotoğraflar mı dersiniz neler neler…

deplasman meyhanesi

 

 

 

 

 

 

 

Aşağıdaki “Yorum” bölümümüze düşüncelerinizi eklediğiniz için teşekkür ederiz 🙂

Facebook Seyahat Grubumuza Katılmak İçin Tıklayın

Facebook Yol Aşkı Sayfası İçin Tıklayın

Instagram‘da birlikte gezmek için ise Buradayız

Bol seyahatli günlere…

Yol Aşkı Team

Hakan Dursun

Yol Aşkı El Kitabı

 Roma gezisi Galatasaray

Yorumunu Paylaş

Your email address will not be published.