Yol Aşkı Seyahat ve Gezi Rehberi'ne Hoşgeldiniz

,

Abant Gezi Rehberi

PAYLAŞ
Home » Asya » Türkiye » Abant Gezi Rehberi

1. ABANT GEZİLECEK YERLER ABANT GEZİ REHBERİ

Abant gezilecek yerler Abant gezi rehberi ile ilgili en taze bilgilerimizi aşağıda paylaşmaya çalışalım.

Abant gezi rehberimize göz atmadan evvel, bölgeyi ziyaret edecek dostlarAbant’ta Yapılacak 10 Aktivite yazımızı da mutlaka incelesin.

abant gezilecek yerler abant gezi rehberi

Abant Gezilecek Yerler Abant Gezi Rehberi – Giriş

Cennet köşesi Bolu’nun kendinizi şarj etmenize olanak sağlayan yegane bölgelerinden biri…  Her mevsimde hissettirdiği huzurla öne çıkan Abant, çekiciliğiyle ziyaretçilerini büyülüyor. Doğadaki tüm renkleri görmek isteyen dostlar, kesinlikle kaçırmamalı. Bu sebeple fotoğrafçıların uğrak mekanı…

1. Abant Konaklama – Abant’ta Nerede Konaklanır?

Bildiğiniz gibi, Yol Aşkı olarak biz, bir çok konaklama yerini deneyimliyoruz. Seyahat düşkünlerinin de tesisler hakkında çok iyi araştırma yaparak buna göre konaklama yapması gerekiyor.

Bir konaklama merkezinin olmazsa olmazı, temizlik ve hijyendir. Bizim için en önemli unsurların başında geliyor. Bunun yanında konaklayacağımız yerin rahatlatan bir enerjisi olması ön plana çıkıyor… Zira onca stress ve iş yüküne sahip insanlar olarak herkesin rahatlamaya ihtiyacı var.

Daha sonra yeme-içme konusunda temiz ve lezzet arıyoruz. Kısa da olsa çıktığımız tatilin akılda kalması için tüm bunları kaliteli hizmet veren bir mekan olmasını istiyoruz. Eğer üstüne bir de aktivite imkanları varsa, değmeyin keyfinize 😉

Unutmadan şunu da yazalım. Güler yüzlü ve pozitif personel candır 🙂 Zira kısa ömrümüzde keyif alıyor olmak herkesin hakkı…

Bu sebeple size, Abant’ta huzurla konaklama yapabileceğiniz ve kalitesiyle ön plana çıkan tesis Büyük Abant Oteli’ni öneriyoruz.

2. Abant’a Ne Zaman Gidilir?

Abant, gezi mevsimi konusunda yılın 365 günü keyif alarak gezmenizi sağlayan yegane bölgelerden biri. Dolayısıyla, Aban’tı gezmek için herhangi bir zamanı beklemenize ihtiyaç yok. Dilediğiniz mevsimde gidip buranın keyfini sürebilirsiniz.

abant gezilecek yerler abant gezi rehberi

3. Abant’a Nasıl Gidilir? Abant’a Ulaşım Nasıldır?

Abant, ulaşım ağı açısından oldukça elverişli bir bölgede. İstanbul’a ise 258 km, Bolu’ya 33, Ankara’ya 225 km uzaklıkta… Özel araç ile gelecek dostlar, otoyolu üzerindeki Abant Sapağı’na girerek 22 km sonra Abant Tabiat Parkı‘na kolayca ulaşabiliyor.

Ayrıca Bolu’dan düzenli olarak sefer yapan dolmuşlar, Abant’a her saat başı hareket ediyor. Bolu’ya Türkiye’nin her yerinden otobüs bileti bulmak da mümkün.

Abant Tabiat Parkı, şehir stresinden uzaklaşmak isteyenler için oldukça uygun. Abant gezilecek yerler listesinin başındaki Abant Gölü’nde, yapılacak birçok farklı aktivitenin olması, bu bölgenin tercih edilmesini sağlayan en büyük sebeplerden…

abant gezilecek yerler abant gezi rehberi

 

4. Abant’ta Yapılacak En İyi 10 Aktivite!

Abant’ta yapmanız gereken en iyi 10 aktivite için TIKLAYIN!

abant gezilecek yerler abant gezi rehberi

BÜYÜK ABANT OTELİ

Umarız Abant Gezilecek Yerler Abant Gezi Rehberi yazımız sizlere yardımcı olabilmiştir.

Şimdiden güle güle konaklayın…

Sevgiler,

 

Yol Aşkı Team

Abant Gezilecek Yerler

 

 

 

 

One Comment

  • Cihan Cesur dedi ki:

    Abant çok sevdiğim bir yer. Yazıda çok güzel olmuş fotoğraflarınızı beğendim sayın Yol Aşkı Team 🙂

Yorumunu Paylaş

Your email address will not be published.